Ortonyxie

Jsem certifikovaný odborník. Proškolený odbornými specialisty s vynykajícími výsledky.

Ortonoxie je obor, který se zabývá rovnáním nehtu za použití nehtových rovnátek (špon). Dle potřeby a postižení nehtu řeším nehtovými rovnátky Imkor a nebo kovovými šponami.

Ošetření zahrnuje:
Nehtová rovnátka Imkor

Změna tvaru nehtu může mít různé příčiny: trvalý, lehký tlak boty, nesprávné stříhání nehtu do oblouku, vyschnutí substance nehtu způsobené přibývajícím věkem, poruchy látkové výměny nebo při nemocech jako je např. cukrovka, lupénka (prosiaris) zasahující do nehtu nebo onychomykóza. Nehtová ploténka se zdeformuje i v případě, že je po delší dobu fixována do určitého tvaru. Právě tuto vlastnost využívá špona IMKOR pro opravu deformací nehtu a to pomocí jemno-elastických sil, které dlouhodobě působí v protisměru deformace. Tato spona se po nalepení na zarůstající nebo zdeformovaný nehet vyrovnává do původního tvaru a vytváří tak soustavný tah na vrostlé okraje nehtu. Tento tah způsobí odlehčení tlaku na nehtový val a zbaví tak postiženého bolesti. V případech, kdy se nehet roluje směrem dovnitř je možné působením špony zmenšit zaoblení nehtu a nehtového lůžka a nehet se postupně vyrovná.

Úkolem této terapie je neutralizovat všechny bolestivé konflikty v nehtových valech a vést k nápravě příčného zakřivení nehtu a obnovit tak jeho normální morfologii.

Výsledkem terapie pomocí špon IMKOR je pravidelný, estetický a funkční nehet, který je v harmonii s tvarem palce, bez recidivy zarůstání. Po skončení terapie je nezbytné řídit se radami a doporučeními pedikérky.

RF spona

Kovové rovnátko lze použít v případě, že se podaří okraje nehtů zpřístupnit tak, aby se mohlo rovnátko zasunout pod nehet. Výhoda tohoto systému je však veliká. Lépe drží a aktivně zvedá nehet, tím dochází k narovnání nehtu a úlevě od bolesti.

První návštěva:
  • konzultace, vyšetření, úprava zarostlého nehtu, tamponáž
  • zhotovené rovnátko se klientovi nasadí, upevnění , aktivace 1.000Kč
Druhá a další návštěva:
  • úprava, aktivace  300,-Kč

Pro klienty, kteří chodí pravidelně na pedikúru máme cenové zvýhodnění:

První návštěva:
  • konzultace, vyšetření, úprava zarostlého nehtu, tamponáž, ZDARMA
  • zhotovené rovnátko se klientovi nasadí, upevnění, aktivace 800,-Kč
Druhá a další návštěva:
  • úprava, aktivace  300,-Kč
Pokud v průběhu procesu rovnátko klient ztratí nebo poškodí , bude mu zdarma vyrobeno nové

Fotografie